Оборудование и гаджеты

Nexus One: максимальна взаємодія бариста та клієнта

На міжнародній виставці WORLD OF COFFEE у Берліні 6-8 червня австралійська компанія Aremde представить нову модель кавомашини Nexus One. Девіз життя компанії – це мінімалізм та максимальна взаємодія між бариста та клієнтами. Саме тому нова модель, хоч і має контур традиційної еспресо-машини, та все ж вражає своєю мобільністю.
Створена за розробкою голландського архітектора Ремптом ван дер Донком, вона є більш зручною та дає можливість створювати якісний продукт. Nexus One – це буквально отвір у стіні, що дає можливість майстрам кави не лише максимально взаємодіяти з клієнтами, але й показувати свої навички та вміння в повній мірі. До того ж технічні та електричні компоненти можуть знаходитись не безпосередньо під пристроєм. Це звільняє більше місця для холодильників та систем фільтрації води.
Особливості:
• Система Wexus – час екстракції регулюється також і за допомогою ваги;
• Похибка в температурі може бути лише 0.2C. Це забезпечує точний час екстракції кави (індикатор якісного еспресо);
• Простота використання за допомогою зручних кнопок;
• Світлодіодна підсвітка;
• Дисплей зображує час екстракції та температуру пари й групи.
Усі частини кавомашини зроблені зі сталі, що не іржавіє. А оскільки кавомашина – це центр бізнесу кав’ярні. Компанія Aremde зробила цю модель ще й дивовижною. За допомогою дизайну та 5 ретельно підібраних кольорів: Ruby Red, Pine Green, Ash Taupe, Pecan Brown і Ivory Cream. Проте, ви можете замовити колір машини й за власним бажанням.
Aremde зараз шукає оптовиків для культивування моделі по всьому світу. Та не збирається зупинятися на цьому, і планує створювати й інше обладнання для реорганізації світу кави.

Оставить комментарий