Кофе в миреКофейная Украина

Про World of Coffee у Берліні та бажаємо удачі нашим на Чемпіонатах!

Щороку в червні «World of Coffee» об’єднує спільноту спешіаліті-кави в різних європейських містах. Після зупинок в Амстердамі, Дубліні, Ріміні й Маастріхті, цьогорічний захід відбудеться в Берліні 6-8 червня в Messe Berlin ExpoCenter City.
На виставці будуть представлені експозиції таких компаній: 19 grams, Acacia, Acme & Co, SUCAFINA, Aremde, RATIO, MOAK, MONIN, Lavazza – Tierra!, Exclusive Coffees та інші. Детальніше дивіться на https://www.worldofcoffee.org/whos-exhibiting.
Окрім цього, World of Coffee кожного року запрошує експертів в індустрії кави, які надихають людей на досягнення цілей у сфері кави та розширюють ваші знання. Лекції будуть проходити у вільному доступі для усіх відвідувачів експоцентру з 6 по 8 червня. Для більш детальної інформації про теми лекцій: https://www.worldofcoffee.org/lectures.
Чемпіонати
З 6 по 8 червня Берлін буде наповнений фахівцями та шанувальниками кави. Адже понад 80 учасників змагань покажуть свою майстерність на чотирьох різнопланових конкурсах на WOC (World of Coffee) 2019.
Світ спешіаліті-кави, а точніше його молочну частину не можливо уявити без лате-арт. Саме тому World Latte Art Championship – це конкурс, на якому бариста зосереджується на власному художньому вираженні у малюнках на молочній піні. Перемогу у цьому змаганні отримує бариста, який майстерно вміє робити як звичайні завитки, так і дизайнерські малюнки на лате. (Україну представляє Oleksandr Benytskyi)
Наступний, не менш цікавий конкурс на WOC, це World Coffee in Good Spirits, який сприяє інноваціям у рецептах напоїв з поєднанням кави та алкоголю. Окрім стандартного ірландського лате, фіналісти змагання повинні представити два дизайнерські напої. (Україну представляє Vlad Demonenko)
The World Cup Tasters Championship нагороджує професіональних дегустаторів кави, які демонструють швидкість, майстерність і точність у визначенні смакових відмінностей різних сортів спешіаліті-кави. (Україну представляє Andrii Vasyliev)
Змагання The Cezve/Ibrik Championship присвячене історії виникнення турок Cezve / Ibrik та навичок приготування і подачі турецької кави. Конкурсантів заохочують вносити власне бачення та чуття у виготовлення якісної кави за допомогою Cezve / Ibrik. (Україну представляє Tetiana Tarykina)
Каппінг кави та інші культурні заходи
Якщо ж ви бажаєте продегустувати каву, то спеціально для вас будуть діяти CUPPING ROOM, де ви зможете спробувати різні сорти кави та ступені її обсмаження від різних виробників та кав’ярень. І насолодитися кавою в барах на території експоцентру Brew і Espresso Bar.
До того ж, кожного дня відбуватимуться й інші вечірки, де ви зможете насолодитись кавою, іншими напоями та місцевою їжею Німеччини.
Так наприклад у четвер ввечері ви зможете продегустувати каву, пиво та натуральні вина у кав’ярні Companian. Або ж якщо ви справжній поціновувач свіжообсмаженої кави, то Morgan Coffee пропонує вам спробувати їх напої. Cafe Imports в той же день спробує здивувати вас справжньою вечіркою на човні та смачними напоями з барбекю. Продовжити свій культурний вечір ви зможете разом з the Barista League’s Pour на танцювальній вечірці до самого ранку.
У п’ятницю WOC продовжиться зранку разом з NØMAD x HOME, які запропонують вам дві нові технології приготування кави та сніданок або ж ланч. А вже ввечері ви зможете насолодитися кавовими коктейлями разом з European Coffee Trip.
Якщо ж говорити про суботу, то ви матимете можливість лишитись на вечірку після Berlin World Coffee Championships. Та залишитись там майже до ранку. Організатори обіцяють коктейлі, каву й танці.
У неділю 9 червня святкування не завершується. По дорозі до аеропорту Шенефельд ви зможете зробити декілька зупинок та відвідати каву, пиво та смачні млинці.
Тож World of Coffee – це не лише виставка, але й каппінг кави та місцевих напоїв, інтерактивні платформи, лекції, конференції та дискусії з експертами в індустрії кави, а також веселі вечірки і дегустації у найкращих кав’ярнях Берліна.

Оставить комментарий