Кофе в миреОборудование и гаджеты

Найкращі новинки 2019 року за версією World of Coffee

Nexus One від Aremde
Мета компанії – створити ідеальну кавомашину для кав’ярні, яка не буде заважати максимальній взаємодії між клієнтом та бариста. Модель Nexus One, розроблена голландським архітектором Ремптом ван дер Донком, є буквально отвором у стіні, що дає можливість звільнити місце для холодильників та іншого обладнання, при цьому бариста може без загрози для якості кави взаємодіяти з клієнтом. Нововведенням цієї машини на відміну від інших – є система Wexus, яка забезпечує більш точну екстракцію (індикатор якісного еспресо), адже регулює її ще й за допомогою ваги. Nexus One оснащена зручними кнопками, підсвіткою та дисплеєм з усією необхідною інформацією, що полегшує роботу з нею та приготування кави. Зроблена машина зі сталі, яка не іржавіє і може бути представлена у 5 ретельно підібраних кольорах: Ruby Red, Pine Green, Ash Taupe, Pecan Brown і Ivory Cream.

Barista Pro від Sage


Компанія вже декілька років поспіль намагається створити кавомашину за допомогою якої можна зварити каву не гірше ніж бариста з найкращої кав’ярні. І саме модель Barista Pro створена так, щоб в домашніх умовах ви змогли легко зварити якісну каву і не зіпсувати її. Оснащена кавомолкою, ця машина самостійно забезпечує вас необхідною кількістю кави для якісного еспресо, тому слідкувати за співвідношенням кожного разу нема потреби. Новинка цього обладнання – система нагріву ThermoJet, завдяки якій екстракція досягається за 3 секунди з моментальним переходом на роботу капучинатора. Це ідеальний варіант для кави зранку – адже на цьому обладнанні каву з насиченим смаком (навіть з молоком та лате-артом) можна приготувати швидко і без використання іншого обладнання.

Cafflano Go-Brew від BeansCorp Co


Зазвичай компанія створювала обладнання для альтернативних методів приготування кави. Але модель Cafflano Go-Brew – це більш ніж просто pour-over. Це багатофункціональна пляшка, яка може слугувати як способом приготування напою, так і take-away cup, або ж контейнером для перекусу з собою. Зроблена пляшка з абсолютно безпечних матеріалів, більша частина – біопластик Ecozen. В залежності від необхідності обсяг можна збільшити від 270 до 380 мл. Зручність цієї новинки в тому — що можна використовувати будь-який паперовий фільтр (Каліта) та приготувати каву будь-де і будь-коли. Обрати пляшку можна на свій смак у 6 різних кольорах: Black, Red, Ivory, Pink, Lilac, Mint.

Coffee Tasting Cups TC1 від Espro


Вибір чашки для кави – це останній етап шляху зерна від ферми до столу. Важливо, що дизайн чашки та її якість допомагає відчути смак і аромат напою. Саме тому Espro розробили дизайн 4 чашок для різних смаків, а саме фруктово-ягідний, пряно-коричний, какао та квітковий з жасмином. Кожен смак спирається на «Колесо смаку» затверджене у SCA. Для створення використовували магнезійську порцеляну, яка міцніша за усю іншу і тримає смак та аромат кави у чашці.

Green Tea Concentrate від Monin


Зелений чай з Азії останнім часом набирає велику популярність серед людей по всьому світу. Його використовують для виготовлення фруктових та холодних чаїв або ж коктейлів. Метою компанії Monin було зробити концентрат цього чаю доступним для кожного. Концентрат від Monin має насичений смак, але при цьому в його рецептурі немає глютену, барвників та ароматизаторів. Тому він підходить для веганів, що зараз дуже цінується на ринку.

Pono 2019 від Savor Brands


Сьогодні по всьому світу зростає популярність на вже приготовану та запаковану каву. До цього вдався навіть відомий бренд Starbucks, але компанія Savor Brands підійшла до створення упаковки набагато креативніше. Остання розробка від цієї компанії – це поєднання яскравої упаковки та пакету для вже приготованої холодної кави. Плюси такої упаковки – відсутність необхідності постійно слідкувати за співвідношенням води й кави та можливість отримати якісну каву без дорогого обладнання. Усе це значно спрощує життя споживачам.

Moon Brew від Lot Sixty One


Останнім часом безліч компаній зацікавилися ідеєю забезпечити космонавтів їжею та напоями. Таку можливість підхопили й у сфері кави. Саме тому команда LOT61 вирішила поставити свій прапор на Місяці та вигадали каву Moon Brew. Ця розробка забезпечить дослідників космоса улюбленим напоєм в будь-якій ситуації. Каву достатньо залити водою, за необхідністю додати молоко і насолоджуватися яскравим шоколадно-фруктовим смаком та ароматом.

Syncfo 4 in 1 Universal Coffee Analyzer від Krator Technology

Зерно у сфері кави розділяється в залежності від його ознак. І постійно спеціалісти кави намагаються розробити девайс, який допоможе аналізувати каву за ознаками. Модель Syncfo 4 in 1 – це модель, яка аналізує каву за 4 характеристиками: колір, температура, густина та вологість. Обладнання оснащене 2 батареями, які забезпечують 24-годинну роботу, а 2 USB значно спрощують зарядку. Окрім цього завдяки потужному інфрачервоному сканеру, похибка у значеннях мінімальна, а LED-display показує усю необхідну інформацію. Тарілку, на яку викладається кава для аналізу легко чистити, але за один раз просканувати можна лише 1 кг зерна.

Автор: Анастасія Пасічник

Фото: Анна Соколова

Оставить комментарий