Кофейная УкраинаКофейниКофейные люди

Від МАФу до кав’ярні третьої хвилі або як не втратити своїх клієнтів за рік

Історія кав’ярні «Простір кави» та морозива, які підкорили серця мешканців одного з районів Києва, від їх творців Олександра та
Ангеліни: про пошуки приміщення для кав’ярні, морозиво власного виробництва та корисні солодощі.

Від МАФу до кав’ярні

Рік тому ми відкрили МАФ на Теремках. Кава, десерти без цукру, морозиво власного виробництва та смачні сендвічі -ось що ми пропонували своїм гостям. Що стосувалось кави – це завжди були правильні обсяги кавових напоїв, ніяких маленьких, середніх чи великих капучино, та обов`язково, свіжообсмажена арабіка. Але найбільша наша гордість – це морозиво власного виробництва.

«Цьому рецепту вже 20 років, його ще у 2000 році готували й продавали мої батьки, у маленькому кіоску з написом «Морозиво», — розповідає Ангеліна.

З того часу, вдосконалилася рецептура, з’явився власний цех та розширився асортимент смаків — з’явилося фруктове морозиво, яке готується без додавання молока. Секрет завдяки якому морозиво таке смачне – натуральні інгредієнти, фермерське молоко (для класичного морозива) та багато любові до справи .  Наша маленька команда дуже старалась для того, щоб люди почали нас впізнавати та приходити у гості.  Нажаль, наприкінці літа 2018 року нам довелося зачинитися, але це наштовхнуло нас шукати приміщення для нової кав’ярні. Ми остаточно вирішили вирости та стати краще – вже тепер повноцінною кав’ярнею.  Також, досить вагомою причиною, були наші гості, які не переставали писати на сторінки в соц.мережі, про те що вони

за нами сумують і чекають на наше повернення. Саме тому, ми шукали місце в тому ж районі, що і МАФ. Пошуки були нелегкими, але 21 червня цього року ми повернулись і створили нову покращену версію «Простір кави». На цей раз в нас вже більш досвідчена команда – з’явився дизайнер, який і придумав інтер’єр кав’ярні та людина, яка систематизує процес на барі. І всі вони наші найкращі друзі.

Як ми не втратили своїх клієнтів

— Дегустація. Ще коли ми були МАФом, ми проводили дегустації нашого морозива, те ж саме продовжуємо і зараз. Адже це можливість дати людям спробувати продукцію, яку ми пропонуємо.
— Тож морозиво. Це основна наша фішка. Воно готується з натуральних інгредієнтів і фермерського молока. А рецептура фруктових смаків це виключно натуральні ягоди без додавання молока. Люди приходять до нас за кавою, куштують наше морозиво і вже ходять до нас за ним знову і знову. Зараз ми зробили спеціальні тари, щоб морозиво можна було взяти з собою додому.
— Продукція власного виробництва. Маємо досить цікавий підбір цукерок, які готуємо самостійно. І ми постійно розширюємо асортимент, щоб радувати наших гостей новими смаками. Вони без цукру, муки та ароматизаторів. Сендвічі з цільнозерновим хлібом. У «Простір кави» можна корисно поїсти. Сендвічі які ми самостійно продумали і готуємо «із під ножа», саме тому у нас тільки свіжа продукція. І багато складових готуються нами особисто, наприклад, соус песто.
— Шоденна участь у житті кав’ярні. Нас завжди можна побачити в кав’ярні, адже перший час люди впізнавали наші обличчя і вже потім вивіску та кафе, ми досить часто працюємо за баром і саме це показує нашим гостям, що «Простір кави» це не просто кав’ярня, ми маємо певні принципи і хочемо щоб наші гості вивчали кавову культуру, їли корисно та відчували особливу атмосферу, перебуваючи у нас в гостях.
— Кава та обладнання від Kyiv City Roast. Ми їздили у компанію на дегустацію, обирали сорти кави, які нам подобаються – виключно арабіка. Якісний сегмент зерна, знання та правильне розуміння роботи з ним – це те що дає нам можливість готувати смачні напої. А також, Kyiv City Roast до-помогли нам з обладнанням.
— Реклама в соціальних мережах. Це є додаткова можливість привернути увагу наших нових гостей, донести корисну інформацію (наприклад акції, чи вигідні пропозиції).
— Працювати за власними стандартами й дотримуватися принципів. Ми ніколи не відійдемо від нашої мети «познайомити людей з правильною кавовою культурою».

Автор: Анастасія Пасічник

Фото: Анна Соколова

Оставить комментарий